Makedonija Soobrakaj A.D.

хотел Рила (БОРОВЕЦ)Лоциран е во срцето на првиот Бугарски ски- центар -Боровец (1.350м) Се наоѓа на почетокот на ски пистите, на 200 м, од гондолата, на 50 м од 4-седишниците “Мартинови бараки” и “Ситниково Експрес„.

Хотелот Рила нуди одмор за секоја возраст и во секоја сезона. Располага со модерен спортски центар, затворен базен,џакузи, фитнес сала, сауна, солариум,спа-центар и тениски терени. Хотелот располага со 257 двокреветни соби, 266 студија (до 4 лица), 2 луксузни апартмани и 2 мезонета. Собите се опремени со: тераса со поглед кон планината, телефон, радио, САТ ТВ, бања. Студијата раполагаат со кујна.

« Назад
Аранжмани

Нашата туристичка агенција нуди голем број на аранжмани.
прочитај повеќе »
Aвтобуски превоз

Патувајте брзо и безбедно со Македонија Сообраќај.
прочитај повеќе »
Хотели / Апартмани


Погледнете ги објектите со кои располагаме.

прочитај повеќе »

 

Контакт

За подетални информации контактирајте не...
прочитај повеќе »

© 2011 | Македонија Сообраќај | Сите права се задржани.

Designed & developed by Artisoft.