Makedonija Soobrakaj A.D.

ПЕРЕЛИК ПАЛАС СПА 4* (ПАМПОРОВО)


Хотел Перелик Палас СПА 4* на своите гости им нуди комфор и приватност во модерно опремени апартмани, како и традиционалната родопска атмосфера во угостителството и забавата. Ова е местото за вашиот ски одмор, комплетен SPA одмор или незаборавна летна авантура. Хотелот е погоден за семејства со деца, но и за индивидуалните туристи и организираните групи. Перелик Палас СПА 4* е совршено место на кое можете да ги опуштите вашите сетила и да се внесете во бескрајните задоволства кои ги нуди Спа Центарот, но и природата која ве опкружува. Хотелот е погоден исто така за организација на семинари, Тим – билдинг, коктели, забави.... На располагање на гостите на хотелот се: *Ресторан со камин *Лоби бар *Скај Бар *Ноќен Клуб *СПА центар *Куглана *Винарија *Конференциска сала *Продавница за сувенири *Паркинг

« Назад
Аранжмани

Нашата туристичка агенција нуди голем број на аранжмани.
прочитај повеќе »
Aвтобуски превоз

Патувајте брзо и безбедно со Македонија Сообраќај.
прочитај повеќе »
Хотели / Апартмани


Погледнете ги објектите со кои располагаме.

прочитај повеќе »

 

Контакт

За подетални информации контактирајте не...
прочитај повеќе »

© 2011 | Македонија Сообраќај | Сите права се задржани.

Designed & developed by Artisoft.