Makedonija Soobrakaj A.D.

ГРАНД МАНАСТИРА 4* (ПАМПОРОВО)


Комплексот „Гранд манастира" е лоциран во Ски Центарот „Пампорово", под една од ски патеките и во непосредна близина до Ски Центар "Студенец". Комплексот е со постепено имплементирање на пет средновисински архитектонски простори, поврзани со ескалатори. Патеките се со силно изразен наклон (50м.денивелација) . Комплексот е сместен на надморска висина од околу 1680 метри. Комплексот располага со: *24 часа рецепција *Лоби бар *Интернет кафе и бизнис центар *2 ресторани и панорамски ресторан *Дом за приеми и забави *Ноќен клуб, Таверна, диско и Скај Бар *Виенска Слаткарница *СПА центар со сауна, соба за масажа, солариум, џакузи, тушеви, тангентор, парна бања *базен *Спортски центар *Ски гардеробер и ескалатори *Ски лекции и ски опрема *Паркинг

« Назад
Аранжмани

Нашата туристичка агенција нуди голем број на аранжмани.
прочитај повеќе »
Aвтобуски превоз

Патувајте брзо и безбедно со Македонија Сообраќај.
прочитај повеќе »
Хотели / Апартмани


Погледнете ги објектите со кои располагаме.

прочитај повеќе »

 

Контакт

За подетални информации контактирајте не...
прочитај повеќе »

© 2011 | Македонија Сообраќај | Сите права се задржани.

Designed & developed by Artisoft.