Makedonija Soobrakaj A.D.

Хотел Самоков (БОРОВЕЦ)


Хотел Самоков се наоѓа во центарот на Ски центарот Боровец (1300 метри надморска височина) и на само еден час возење од градот Софија. Единаесеткатната зграда во алпски стил, опкружена со голема борова шума, нуди пријатна атмосфера и првокласна услуга во текот на годината. Хотелот привлекува гости од целиот свет - со големи соби и апартмани, конгресен центар со осум сали и голема разновидност на дополнителни услуги - затворен базен, сауна, солариум, парна бања, фитнес сала и др. Wi-Fi интернет пристап е достапен во сите јавни места - бесплатно.

« Назад
Аранжмани

Нашата туристичка агенција нуди голем број на аранжмани.
прочитај повеќе »
Aвтобуски превоз

Патувајте брзо и безбедно со Македонија Сообраќај.
прочитај повеќе »
Хотели / Апартмани


Погледнете ги објектите со кои располагаме.

прочитај повеќе »

 

Контакт

За подетални информации контактирајте не...
прочитај повеќе »

© 2011 | Македонија Сообраќај | Сите права се задржани.

Designed & developed by Artisoft.